Rīgas Mākslas un mediju tehnikums: atvērtie konkursi un iepirkumu vēsture
Rīgas Mākslas un mediju tehnikums, reģ. nr. 90001251999
Īsumā: Rīgas Mākslas un mediju tehnikums no 2023. gada 6. novembra līdz 2026. gada 5. novembrim noslēdza 16 līgumus ar vidēji 3,3 pretendentiem, un 71% no tiem uzvarēja iesācēji; uz 08.11.2026. ir 1 atvērts konkurss (avots: IUB un EIS atvērtie dati).
Lapa paredzēta uzņēmumam, kas apsver piedalīties iepirkumos, ko rīko Rīgas Mākslas un mediju tehnikums (reģ. nr. 90001251999): kādi konkursi ir atvērti tagad, cik konkurentu parasti piedalās, vai jaunam piegādātājam ir reālas iespējas un kāda ir tipiskā līguma vērtība. No 2023. gada 6. novembra līdz 2026. gada 5. novembrim pasūtītājs noslēdza 16 līgumus; pretendentu skaits — līdzīgi kā vidēji valstī (valstī 3,6), iesācēju uzvaras — biežāk nekā vidēji. 4 līgumi beidzas tuvāko 12 mēnešu laikā — tie ir iespējamie nākamie konkursi. Riska rādītāji un piegādātāju vēsture — uzraudzības vietnes profilā.
Pārbaudīt šo pasūtītāju → · Riska profils uzraudzības vietnē →
Atvērtie konkursi (1)
| Konkurss | Pasūtītājs | Termiņš | Paredzamā vērtība | Saites |
|---|---|---|---|---|
| Marķētās degvielas piegāde Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma vajadzībām CPV 09134200-9 | Rīgas Mākslas un mediju tehnikums | 25.11.2026. 10:00 | – | IUB ↗ · Pārbaudīt → |
Pa nozarēm (36 mēn.)
| Nozare | Līgumi | Vid. pretendenti | Iesācēju uzvaras | Tipisks līgums | |
|---|---|---|---|---|---|
| Degviela un enerģija CPV 09 | 3 | 4,0 | 100% | 140 000 € | Pārbaudīt → |
| Sakaru iekārtas CPV 32 | 2 | 7,0 | 50% | 10 005 € | Pārbaudīt → |
| Rūpnieciskās iekārtas CPV 42 | 2 | 1,0 | – | 26 745 € | Pārbaudīt → |
| Būvdarbi CPV 45 | 2 | 3,0 | 50% | 169 000 € | Pārbaudīt → |
| Uzņēmējdarbības pakalpojumi CPV 79 | 2 | 2,0 | 50% | 140 000 € | Pārbaudīt → |
| Vide, atkritumi CPV 90 | 2 | 1,5 | 50% | 41 385 € | Pārbaudīt → |
| Lauksaimniecība, pārtika CPV 03 | 1 | 3,0 | 100% | 42 000 € | Pārbaudīt → |
| Laboratorijas, optika CPV 38 | 1 | 4,0 | 100% | 8 975 € | Pārbaudīt → |
Biežākie uzvarētāji (36 mēn.)
| Uzvarētājs | Līgumi | Vērtība |
|---|---|---|
| Quant Latvia SIA | 2 | 280 000 € |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NULLES CIKLU CELTNIECĪBAS RAŽOTNE" | 2 | 169 000 € |
| VITARESTA UAB Latvijas filiāle | 2 | 82 770 € |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Hannu-pro" | 2 | 10 005 € |
| Akciju sabiedrība "Latvenergo" | 1 | 140 000 € |
Līgumi, kas beidzas 12 mēnešu laikā
| Priekšmets | Līgums beidzas | Vērtība | Gaidāmais izsludinājums |
|---|---|---|---|
| DABASGĀZES PIEGĀDE CPV 09123000-7 | 25.11.2026. | 140 000 € | 31.08.2026.–31.10.2026. |
| Marķētās degvielas piegāde Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma vajadzībām CPV 09134200-9 | 02.02.2027. | 41 999 € | 08.11.2026.–08.01.2027. |
| Remontdarbu veikšana Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā CPV 45000000-7 | 01.08.2027. | 169 000 € | 15.06.2027.–01.08.2027. |
| Ēku uzturēšana Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā CPV 79993000-1 | 16.10.2027. | 280 000 € | 25.07.2027.–01.10.2027. |
Prognoze no līgumu beigu datumiem un pasūtītāja iepriekšējās izsludināšanas prakses — ne apsolījums, ka konkurss tiks rīkots. Par nākamajiem konkursiem →
Atrašanās vieta: Rīga
Statistika par pagātni, nevis prognoze. Pretendentu saraksti pieejami tikai EIS veiktajiem iepirkumiem (šim pasūtītājam — 100% līgumu); iesācējs — uzvarētājs, kurš pie šī pasūtītāja iepriekš nebija uzvarējis.